Lütfen bir dil seçin

Neden Kaçkar Yapı?

Proje ve uygulamada deneyimli mimar ve mühendisler tarafından 1995 yılında kurulan firmamız, bünyesinde barındırdığı her biri kendi alannda uzman olan ekipler ile çalışmayı ilke edinmiştir.

Kaçkar Yapı olarak projesini ürettiğimiz ve toplam kalite anlayışından taviz vermeden tamamen kendi malzeme stoğumuzu kullanarak uygulamasını yaptığımız tüm işlerimizle sektörde öne çıkmayı başardığımıza inanıyoruz. Uygulama kökenli bir firma olmamızdan dolayı uygulayıcı firma ve ekiplere teknik anlamda yardımcı olmak, Kaçkar Yapı'yı farklı kılan en önemli unsurdur.

Yukarıda belirttiğimiz total hizmetlere paralel olarak, başta Knauf olmak üzere kendi alanlarında dünya devi olan birçok önemli firmanın uygulama ve satış bayisi olmamızın gücümüze artı değer kattığına inanıyoruz.


Kaçkar Yapı, bir projeye başlamadan önce sizin için, sizin gibi DÜŞÜNÜR!

Kaçkar Yapı standart mesai kavramını günlük iş akışı için uygulayan fakat, 24 saat düşünce yapısı ile bir sonraki günü hesaplayarak planlayan bir düşünce yapısındadır.

Çünkü bu onun hayat felsefesi ve işine karşı duyduğu güçlü bir hazdır.


En ince ayrıntısına kadar, hiç bir detayı gözden kaçırmadan, büyük bir özenle PLANLAR!

Bir projede olması gereken ne varsa profesyonel çizim ekibi ile en ince ayrıntısına kadar hiçbir detayı gözden kaçırmadan planlar.

Çünkü kusursuz plan ve tasarım, bir projenin %50 sini kapsar ve uygulama anında işlerin hatasız ilerlemesini kolaylaştır, sonuca hızlı ve güvenle ulaşmasını sağlar.


Her yapıda olması gerektiği gibi, tepeden tırnağa kaliteli standartlarına uygun ürün ve markaları TEDARİK EDER!

Kaçkar Yapı, bir projeye başlamadan önce gerekli tüm ürün ve markaları kalite standartlarına göre tedarik eder ve olması gerektiği gibi projeyi inşaa eder.


Çağdaş, teknolojik ve modern yaşam alanları düşünür, tasarlar ve ÜRETİR!

E-posta Gönder